Home Erotika Práce v erotice Práce v erotice aktivní slečna na pozici VEDOUCÍ PROVOZU.

aktivní slečna na pozici VEDOUCÍ PROVOZU.

Hlavní město Praha
18. 12. 2015 - 16:26
20 000 Kč

Popis

Máš obchodního ducha? Baví Tě kontakt s lidmi?

Jsme dynamicky se rozvíjející erotické masážní studio a hledáme aktivní slečnu na pozici VEDOUCÍ PROVOZU.

Nabízíme:
spolupráce na HPP
velmi motivační finanční ohodnocení (nástupní plat 20 000,- Kč) + success fee
mladý, příjemný a velmi pohodový kolektiv
různorodou práci
čisté a útulné zázemí v centru Prahy
maximální podporu ze strany vedení
pracovní dobu (12hod. směny 15 dní v měsíci, 15 dní volno)

Požadujeme:
angličtina na velmi dobré úrovni (denní použití)
reprezentativní vzhled (věk do 35)
velmi proaktivní přístup
výborné komunikační dovednosti (především přes telefon, ale i psanou formou)
hravé zvládání stresových situací
obchodního ducha

Náplň práce:
komunikace s klienty
(telefon, sms, email, chat, online objednávky, osobně v lobby baru)
evidence objednávek v interním systému
správa kasy (hmotná zodpovědnost) – vyplácení masérek na konci směny
příprava nealko a alko nápojů
udržování chodu podniku (včasné příchody a odchody masérek na směnu, dodržování délky masáže, kontrola úklidu masážních pokojů)
správa lobby baru (čistota, funkčnost, příprava seznamů chybějícího zboží)

Pokud Tě nabídka zaujala, kontaktuj mne na:
natali@mataharisalon.cz

Prodávající
Natalie

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.

Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje