25.11.2011 14:51   |  Nabídka / Prodám   |  Erotické podniky   |   Erotické podniky a show dle druhu   |   Erotické masáže
Druh podniku
masážní salón
Obec
Cena: Neuvedeno

Popis: Nabízíme velmi smyslnou a intimní tantra masáž, která uvolňuje nejrůznější bloky a napětí. Efektivní způsob, kterým je tato tantrická masáž prováděna, otevírá mužovo srdce a dává mu schopnost více milovat a cítit se být milován, což během masáže pociťuje i osoba dávající. Zkuste tuto zkušenost, můžete se naučit prožívat orgasmus bez ejakulace, který je prožíván v celém těle jako nepopsatelný stav extáze a lásky a může trvat celé hodiny.

Neměli byste však očekávat, že prožijete tento druh hlubokého orgasmu celého těla, dokud nebudou rozpuštěny vaše sexuální bloky, napětí či zábrany. Toto se obvykle děje postupně, podle pokročilosti, a někdy může být potřeba více sezení. www.relax-massage.cz

Tantrická masáž může být prováděna jednou nebo dvěma ženami najednou.
Masírující používají při masáži ruce, vlasy a další části těla, ale nedojde při ní v žádném případě k sexuálnímu styku jen k ejakulaci.

Trvání: přibližně 1,5 hodiny (raději se však ujistěte, že máte dostatek času) Cena tantrické masáže pro muže: 1500 Kč (jedna dívka), 3000 Kč (dvě dívky) za 1 hodinku.

Tantrické masáže pro ženy

Na začátku návštěvy vám bude nejdříve nabídnut šálek čaje nebo sklenice džusu.
Během této siesty vám masér nebo masérka krok po kroku vysvětlí, jak bude masáž probíhat a jaké prožitky můžete během tantrické masáže i po ní očekávat. Pocit bezpečí a důvěry jsou pro nás důležitými klíčovými slovy a vždy budete mít možnost říci stop, kdykoliv budete chtít návštěvu přerušit.

Během masáže budete nahá, zatímco masér či masérka bude mít na sobě trenky (popř. tanga). Pro masáž je připraven vysoce kvalitní vonný olej, který se roztírá po celém těle.

Zvláštní dotyky v rámci tantrické masáže probouzí vnitřní energii a pomáhají jí stoupat a rozšiřovat se. Takto budete moci vnímat, jak se celé vaše tělo stává citlivějším vůči orgasmickým prožitkům.

Na závěr si během relaxace chvilku odpočinete a budete si o svých prožitcích moci pohovořit s masérem či masérkou, kteří jsou připraveni vaše dotazy zodpovědět.

Trvání: přibližně 2 hodiny

Cena tantrické masáže pro ženy: 1500 Kč za hodinku.

Tantra masáž pro páry
Tantra masáž probouzí vnitřní energie, které se rozproudí harmonicky v celém těle, a to se takto stává citlivějším a vnímavějším.

Navštivte nás společně se svou partnerkou či partnerem. Nejprve se seznámíte s masérem a masérkou, kteří se vás později jednotlivě ujmou, a vysvětlí vám, co můžete v následujících okamžicích očekávat. Tantra masáž probíhá odděleně, každý z vás bude v jiné místnosti, přičemž ovšem budete masírování ve stejnou dobu, takže určitým specifickým způsobem budete propojeni.

Vy i váš partner budete při tantrické masáži nazí, zatímco masírující budou mít na sobě trenky a tanga. Na konci prožitku se opět sejdete se svým partnerem.
Budete až překvapeni, jak najednou můžete vnímat jeden druhého, jako byste se viděli novýma očima a vaše srdce budou připravena dávat a přijímat vzájemnou lásku.

Trvání: přibližně 1,5 hodiny

Cena: 3000 Kč za pár

www.relax-massage.cz

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Relax Massage
Telefon: 728 180 742
Odkaz: www.relax-sauna.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
2699258
Počet zhlédnutí:
31 391x
Zhlédnutí detailu:
4 425x