Home Erotika Práce v erotice Práce v erotice Práce a zábava v jednom!!!
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Práce a zábava v jednom!!!

Hlavní město Praha
28. 8. 2023 - 14:17
Dohodou
Prodávající

Popis

We speak English. Wir sprechen Deutsch. Pозмовляємо українською.
Co realizujeme:
1) PRIVÁTNÍ videoprodukce (určené VÝHRADNĚ jednotlivým konkrétním odběratelům - tedy videa se dělají na základě konkrétních zakázek, na míru, a tudíž se nevyskytují nikde volně na internetu!!!). VŽDY BĚHEM AKCE JE MOŽNO MÍT NASAZENOU MASKU / ŠKRABOŠKU, vaše soukromí je pro nás důležité. Jen příliš nedoporučujeme pro zadané ženy...
2) - Privátní reálné sexuální akce následujích typů: role-play (různé scénáře), sub/dom, MŽ, trojka MMŽ, MŽŽ, gangbangy, blowbangy, Benátské party (během nichž mají účastníci / účastnice nasazené masky), footfetish akce a live-shows (žena souloží s jedním mužem, zatímco další muži akci pozorují a masturbují při tom. Tyto akce se NENATÁČÍ, JSOU STRIKTNĚ OFFLINE, bez přítomnosti jakékoliv záznamové techniky!!!
Kdo je pro nás relevantní: VÝHRADNĚ SÓLO ŽENY (skupinky žen) ALESPOŇ PRŮMĚRNÉHO VZHLEDU. Není potřeba být vyloženě modelka, ale přinejmenším průměrný vzhled (zejména co se postavy týče) je prostě nutnost!!!), KTERÉ SEX OPRAVDU BAVÍ, MILUJÍ A UŽÍVAJÍ SI HO (Nebo to alespoň umějí zahrát tak dobře, že to nepoznáme - ale my to stejně vždy poznáme.. ;-))!!!
Přijímací řízení: Fáze 1) Na náš firemní WhatsApp nám zašlete vaše RELEVANTNÍ fotografie (relevantní zde znamená čitelné, bez zakrytých břich a podobných triků - všechno už dávno známe!!), případně videa. Lze i e-mailem na "4A-Productions@mail.com", nicméně stejně vždy následuje Fáze 2) Kontrolní videohovor. Během videohovoru lze být oblečená, nicméně tak, aby byla vidět poastava, alespoň obrysově (jestli prostě nejste tlusté a vámi zaslané fotky / videa nejsou upraveny).
Pokud tato fáze proběhne v pořádku, přikračuje se k Fázi 3) Osobní casting. Probíhá v ateliérech či apartmánech, podle konkrétního zadání našeho firemního vedení. Na casting je třeba vzít si s sebou dobrou náladu a vhodné oblečení / obuv. Další info přes mail (4A-Productions@mail.com), WhatsApp: +420 704 225 272.
Možnost ubytování!

Práce a zábava v jednom!!!

Zavřít Zavřít
Prodávající
4A Productions
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.


Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje