Vánoční svátky se solventními klienty ve Vídni...

Cena:

neuvedeno

Popis:

Přijeď k s námi oslavit Vánoce a Silvestr!

Chceš být nezávislá a jsi mladá slečna? Neslavíš svátky nebo nemáš náladu na příbuzenstvo? Potřebuješ rychle peníze? Anebo se nudíš v manželství anebo jsi studentka, která chce vydělat?

Pokud hledáš vhodné místo, ve kterém můžeš vydělat slušné peníze,tak už nehledej - u nás vydělává každé děvče! Jsme privát ve Vídni – luxusní, čistý a pouze česko-slovenský kolektiv fajn děvčat. Peníze denně na ruku, řeč není nutná.

Nehledáme modelky, ale normální usměvavé a komunikativní dívky. Pokud nechceš sedět sama doma na vánoční svátky, přijeď k nám, jsme fajn kolektiv a navíc si k tomu vyděláš peníze Pošli mi na sebe kontakt a selfie fotky, připiš věk, mám také What´s app nebo Viber – určitě se domluvíme Nečekej, stačí poslat zprávu. Kontakt: Maru.maruschka@centrum.cz

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

9957941

Počet zhlédnutí:

54 402x

Zhlédnutí detailu:

2 153x

Night club Neon

www.neonclub.cz

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 006 141 inzerátů